Incitel AB Webshop

Mobiltillbehör

Accessories

Alcadon

ECS PATCH C6 UTP VIT 5,0M LZH

På lager

182,00

ECS PATCH LC-SC 10/125 LSZH
10M BLUE G657A2

På lager

312,00

ECS PATCH LC-SC 10/125 LSZH
10M BLUE

På lager

431,00

ECS SIMPLEX LC-SC 10,0M BLÅ

På lager

274,00

FIBERKABEL ECS SIMPLEX PATCH
SC-SC 10/125 10,0M BLÅ LSZH

På lager

274,00

Inteno

INTENO 1000BASE-BXU SFP BIDI
1310TX/1550RX, 20KM, DDM, SC

Tillfälligt slut

305,00

INTENO 1000BASE-BXU SFP BIDI
1310TX/1490RX, 20KM DDM, LC

På lager

273,00

INTENO 1000BASE-LX SFP SMF
1310 NM 20KM DDM IND. TEMP

På lager

362,00

INTENO 1000BASE-SX SFP MMF
850 NM 550M DDM EXT. TEMP

På lager

362,00

SFP+, 20 KM, ETHERNET, 10GBE
SM, 1310 nm, 0-70°C, LC, DDM

På lager

512,00

Virtual Access

450MHZ 6DBI OMNI ANTENNA N FE

På lager

2.081,00

ANTENNPAKET 450MHZ
VIRTUAL ACCESS

På lager

147,00

EXTERNAL PSU 48VDC FOR GW7645
PSU 230VAC TO 48VDC FOR GW7645

På lager

793,00

RF240-10M N-MALE / SMA-MALE

På lager

1.352,00

Data & Docking

Ej kategoriserad

Högtalare

Hörlurar & Headset

Hållare & Biltillbehör

Laddare & Batterier

Mobilskal & Fodral

Modems & gateways

Skärmskydd

Alla priser visas utan moms

Incitel AB info@incitel.se Fågelviksvägen 9 plan 6. 145 53 Norsborg tel. 08-41091300